1 Şubat 2011 Salı

Shmuggle Nerelerde Giyilir?

Aslında Shmuggle nerede giyilmez ki diye sorsak cevabı daha basit olurdu. Ama zoru seçiyor ve size Shmuggle'ınızı giyinebileceğiniz alternatifleri bulmayı tercih ediyoruz.

Mesela işten eve geldiniz. Yorgunsunuz ama günün sıkıntısını atmak için sahilde şöyle bir hava almak, belki bir çay içmek istediniz. Hiç uğraşmayın! Geçirin üzerinize eşofmanlarınızı, üzeine de rahat olduğu kadar sıcak ve havalı Shmuggle'nızı çektiniz mi hazırsınız demektir. Çünkü Shmuggle tam sahil romantiklerine göredir.

Evde film izlerken birebir olduğu su götürmez; peki ya ev dışında film izlerken neden rahatlığı elden bırakasınız? Shmuggle, sinemada konforun üst sınırını vaad eder.

"Eğlence nerede ben orada" diyenlere müjde: Shmuggle tam bir party animal'dır. Siz partinin adresini belirleyin, Shmuggle'nız sizi gecenin gözdesi yapsın!

Haftasonu bir kaçamak yapıp Abant'a mı gitmek istiyorsunuz? Unutmamanız gereken iki şey: fotoğraf makineniz ve tabi ki Shmuggle'nız. Çünkü Abant dudak uçuklatan güzelliğinin yanı sıra dondurucu soğuğuyla da meşhur. Shmuggle, sizi ısıtırken kollarıyla da sergilik fotoğraflar çekmenize olanak tanır.

Peki diyelim ki siz kış tatili sevmeyen bir deniz çocuğusunuz. Bu kış aylarında sıcak yerler keşfetmeye karar verdiniz ve Kaş'a 4 günlük bir tatile çıkıyorsunuz. Shmuggle Kaş'ın da bir numaralı dostudur. Nasıl mı? Gündüz masmavi denizde yüzdünüz çocuklar gibi eğlendiniz, akşam ne yapacaksınız? Sahilde ay ışığını seyretmek isteyeceksiniz. Akşam serinliğinin en büyük düşmanı, Kaş'ta mehtabın en sıkı dostu kim? Tabi ki Shmuggle!

Arkadaşlarınızla bir kafede oturuyorsunuz. İçeride sıkıldınız ve bahçede oturmaya karar verdiniz. Kafe sahibinden battaniye istediğinizde size o malum battaniyeyi verip kundakta bebeğe mi çevirsin yoksa Shmuggle verip çayınızı kahvenizi yudumlama özgürlüğümü versin istersiniz? Tabi ki Shmuggle tercih sebebidir çünkü o kollarıyla size içeceğinizi rahatça içme özgürlüğü verirken arkadaşlarınıza anlatacağınız hiçbir şey kollarınızla tarif heyecanından yoksun kalmaz.

Haftasonu maç mı var? Kaçmaz! Takım desteklemek stadyumda coşkuyla bağırmaktan geçer. Hem de hava ne kadar soğuk olursa olsun?! Tabi ki Shmuggle'la açık hava sahasında maç keyfi sıcacık bir eğlenceye dönüşür. Siz de takımınızı canınızı dişinize takarak değil, can-ı gönülden desteklersiniz!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder